A Vitoria-Porto mérkőzésen a drukker lazán a pályára sétált, majd két labdarúgót is megpróbált megrúgni.
Egészen bizarr események történtek a Vitoria Guimaraes-Porto portugál bajnoki mérkőzés utolsó perceiben. Az egyik szurkoló egész egyszerűen, senkitől sem zavartatva csak a pályára sétált, majd úgy tett, mintha meg akarná ölelni a hazaiak egyik labdarúgóját, Rochinhát, hogy aztán kétszer is felé rúgjon, majd egy másik Vitora-labdarúgót, Geny Catamót is megpróbált megrúgni. Szerencsére egyik játékost sem tudta eltalálni, ezután pedig már sikerült leteperni a magáról megfeledkezett “drukkert”.
A találkozót egyébként a Porto nyerte 1-0-ra.
Átigazolások
Légiósok
Gulácsi és Orbán jövője
Az új edzőnek, Martin Demichelisnek gyors döntést kell hoznia a Lipcse két rutinos kulcsemberéről, Gulácsi Péterről és Willi Orbánról, akik mindketten az utolsó szerződési évükbe léptek. (tribuna.com)
ZTE / Nagykanizsa
Kooperálnak
A 2026/2027-es szezonra szóló együttműködési megállapodás jött létre a ZTE FC és az FC Nagykanizsa között.
Ex-Fradi
Tokmac Japánban
Tokmac Nguen a japán másodosztályú Tochigi Cityhez igazolt.