A Vitoria-Porto mérkőzésen a drukker lazán a pályára sétált, majd két labdarúgót is megpróbált megrúgni.
Egészen bizarr események történtek a Vitoria Guimaraes-Porto portugál bajnoki mérkőzés utolsó perceiben. Az egyik szurkoló egész egyszerűen, senkitől sem zavartatva csak a pályára sétált, majd úgy tett, mintha meg akarná ölelni a hazaiak egyik labdarúgóját, Rochinhát, hogy aztán kétszer is felé rúgjon, majd egy másik Vitora-labdarúgót, Geny Catamót is megpróbált megrúgni. Szerencsére egyik játékost sem tudta eltalálni, ezután pedig már sikerült leteperni a magáról megfeledkezett “drukkert”.
A találkozót egyébként a Porto nyerte 1-0-ra.
Átigazolások
Kisvárda
Nigériai érkezők
Két fiatal nigériai támadó, a lagosi Klassisch Football Academy neveltjei, Pascal Yakaobi és Ifeanyi Osondu csatlakozott a várdaiak NB III-as csapatához.
Légiósok
Szoboszlai új szerződése
Szoboszlai Dominik a Liverpool legjobban kereső játékosai közé kerülhet új szerződésével - állítja a TEAMtalk, amely szerint ezzel a Real Madridot akarja elijeszteni az angol klub.
Légiósok
Szivics Topolyán
Hivatalossá vált, hogy Szivics Tomiszlávnak kell benntartania a Topolyát a szerb első osztályban.