Fotó: Liverpool FC Twitter
Összekeveredtek a betűk a magyar válogatott támadó dresszén.
A Liverpool hivatalos Twitter-csatornáján tűnik fel közeliben Szoboszlai Dominik Bayern München elleni meccsmeze, amelyen látható, hogy a Vörösöknél ezúttal nem sikerült teljesen eltalálni a magyar válogatott futballista nevét. "Szosbozlai" szerepelt ugyanis a dresszen, de a hibát a második játékrészre orvosolták.
Íme, a gólörömnél látszódik Szoboszlai meze
Celebrating a fantastic opening goal from Cody Gakpo 🙌 pic.twitter.com/uXNAHzfosT
— Liverpool FC (@LFC) August 2, 2023
Olvastad már?
Felkészülés: Szoboszlai most játszotta a legtöbbet, a Liverpool 2-0-ról, hétgólos meccsen kapott ki a Bayerntől - videó
A magyar válogatott futballista a 75. percig volt a pályán a végül 4-3-as bajor győzelemmel véget ért összecsapáson.
Elolvasom
Átigazolások
Szeged
Márkvárt marad
A Szeged bejelentette, hogy sikert megegyezniük Márkvárt Dáviddal a folytatásról, így a rutinos középpályás a mostani idényben is a szegedieket erősíti majd.
Légiósok
Németh ismét Naftánál
A szlovén élvonalbeli Nafta bejelentette, hogy a Németh Ervin ismét a klub játékosa lett. Korábban két időszakban összesen 28 mérkőzésen védte a klub kapuját.
BVSC-Zugló
Babós marad
Bár a klubok még nem jelentették be, információink szerint Babós Levente továbbra is a BVSC-Zugló kölcsönjátékosa lesz erre az idényre is az Újpesttől.