Mint ismert, a listavezető Liverpool elszenvedte első vereségét a Premier League 2025/26-os szezonjában, miután 2-1-re kikapott a Crystal Palace vendégeként a Selhurst Parkban. A találkozót Szoboszlai Dominik és Kerkez Milos is végigjátszotta.
Szoboszlai teljesítményétől ismét "elájultak" Liverpoolban, a középpályás ugyanis támadóként, majd jobbhátvédként is megállta a helyét a mérkőzésen, 67 passzából 58 volt pontos (ez 87 százalékos pontosság), négy kulcspassza volt és két ziccert alakított ki - amelyet Wirtz és Konaté kihagyott -, valamint hat pontos beadása volt, ez több, mint bármelyik más játékosnak.
A liverpooli lapok szerint a magyar válogatott csapatkapitánya ismét bizonyította, hogy a mezőny egyik legjobbja és rajta soha sem múlik semmi.
A Liverpool.com szerint Szoboszlai és Gravenberch a hátukon cipelik a csapatot, most is kihajtották magukat, osztályzataikkal pedig a mezőny legjobbjai voltak a kapus, Allison mellett.
A thisisanfield.com azt írta, higy ugyan Szoboszlai most nem tudta áttörni a Palace masszív védelmét, adott egy olyan passzt Wirtznek, amit a németnek csak a kapuba kellett volna lőnie, de nem sikerült. Az oldal szerint Szoboszlai volt a legjobbja az amúgy gyengén játszó Liverpoolnak.
A liverpoolecho.co.uk is hetes osztályzatot adott Szoboszlainak, aki szerintük az egyetlen olyan mezőnyjátékos volt a 'Poolban, akiben valami tüzet és minőséget is lehetett látni. Megjegyezték, hogy Konaténak és Wirtznek is majdnem adott egy gólpasszt, ám kihagyták azokat a ziccereket, míg a szünet után jobbhátvédként is elképesztő teljesítményt nyújtott.
Kerkez Milos teljesítményéről már nem áradoztak ennyit, több helyen is kiemelték, hogy a Palace győztes gólja előtt fölöslegesen rúgta bedobásra a labdát, de azt elismerték, hogy ismét fáradhatatlanul robotolt az összecsapáson.



