Szoboszlai gólpasszal tért vissza a hétgólos meccsen továbbjutó Liverpoolba - videó

Szoboszlai Dominik gólpasszt adott a visszatérő meccsén, a Liverpool pedig 5-2-s győzelemmel búcsúztatta vasárnap a másodosztályú Norwich City-t az FA-kupától.
Csakfoci.hu 2024. január 28., vasárnap 17:30
Szerző: Csakfoci.hu 2024. január 28., vasárnap 17:30

A Liverpool összességében könnyed, 5-2-es sikert aratott a vendég Norwich City felett az angol FA Kupa negyedik fordulójában, melyben közel egyhónapos kihagyás után lépett újra pályára Szoboszlai Dominik.

A bajnoki listavezető együttes esélyesként várta a mérkőzést és úgy is futballozott. A játékosokat láthatóan nem zavarta meg, hogy Jürgen Klopp vezetőedző pénteken bejelentette nyári távozását az együttestől - a német tréner viszont igencsak meghatottan fogadta a drukkerek köszöntését.

A január elsején megsérült Szoboszlai a kispadon kapott helyett, majd a német szakember az 55. percben cserélte be. A magyar válogatott csapatkapitányának játékán nem látszott a hosszú kihagyás, jól szállt be a mérkőzésbe és a 63. percben szögletből Virgil van Dijk fejére ívelte a labdát, a holland védő pedig nem hibázott.

A Ligakupában finalista Liverpool sikerével bejutott a sorozat nyolcaddöntőjébe. (MTI / csakfoci.hu)

FA-kupa, 4. forduló (a 16 közé jutásért):

Liverpool – Norwich City 5-2 (C. Jones 16., Núnez 28., Jota 54., van Dijk 63., Gravenberch 95., ill. B. Gibson 22., Borja Sainz 69.)

Megőrültek a magyar varázslótól Hollandiában: Így fogadták Kiprichet a Feyenoordnál - videó, fotók
Varázslatos fogadtatásban volt része Kiprich Józsefnek volt klubjánál, a Feyenoordnál.
Samy Mmaee
Szinte biztos, hogy ez az utolsó szezonja a Ferencvárosnál Samy Mmaee-nak, akiért nem csak Európából érdeklődnek.
Skribek Alen
Úgy tudjuk, a Pakson játszó Skribek Alen is egy opció lehet a támadószekcióba a lila-fehéreknél.