Szép történet Skóciából: a legidősebb aktív brit labdarúgó, a 81 éves Dickie Borthwick góllal mutatkozott be új csapatában, a Portland Town veteránjai között.
A nyolcvanon túl is futball-lázban égő öregúr 70 percet játszott és egy 11-est értékesített egy fiatalabb gárda elleni jótékonysági meccsen. A Portland elnöke azonnal szerződést is kínált Mr. Borthwicknak.
"Nagyon élveztem a mérkőzést! Jó volt olyanokkal játszani, akik az én szintemen futballoznak. Szerintem rendben volt a játékom, persze picit lassabb vagyok, mint a többiek, de adjanak még egy kis időt, és visszaszerzem a sebességem” – mondta a modern tündérmese főszereplője.
Átigazolások
Honvéd
Marad a fiatal
Három évvel meghosszabbította a szerződését a klub 17 éves támadója, Kovács Erik.
Zalaegerszegen folytatja
Tiago Peñalba
Tiago Peñalba magyarországi átigazolása után mintegy 500 millió argentin pesót kaphat korábbi klubja.
Továbbra is számítanak rá
Willi Orbán
Az RB Leipzig sportigazgatója egyértelművé tette: a klub továbbra is Willi Orbánnal tervezi a következő szezont.