Szívbemarkoló: Először találkozhatott a Liverpool csillaga elrabolt szüleivel - fotók

Luis Díaz, a Liverpool labdarúgója ismét találkozhatott Kolumbiában szüleivel, akiket október végén raboltak el.
Csakfoci.hu 2023. november 14., kedd 17:30
Luis Díaz, a Liverpool labdarúgója ismét találkozhatott Kolumbiában szüleivel, akiket október végén raboltak el.
Szerző: Csakfoci.hu 2023. november 14., kedd 17:30
A legfrissebb hírekért kövess minket a Csakfoci Google News oldalán is!

Szoboszlai Dominik csapattársa először láthatta édesapját és édesanyját az emberrablás óta, sajtóbeszámolók szerint nagyon érzelemdús volt a családi találkozás.

A szülőket a Nemzeti Felszabadító Hadsereg (ELN) rabolta el Barrancasban. Luis Díaz édesapja és édesanyja hazafelé tartott, amikor egy benzinkútnál felfegyverzett motorosok megtámadták őket. A futballista édesanyját órákon belül kiszabadították, édesapját múlt csütörtökön engedte szabadon a marxista gerillaszervezet.

Díaz Angilából előbb Bogotába repült, majd csatlakozik a brazilok elleni világbajnoki selejtezőre készülő válogatotthoz - írja az MTI.

A nagy találkozás megható pillanatai:

Átigazolások
Sallai Roland
Nyomul a Fulham
A TRT Spor szerint a Fulham ismét konkrét ajánlatot tehet a Galatasaray alapembere, Sallai Roland játékjogáért.
NB I
Észt edző érkezik?
A lengyel Motor Lublin másodedzői pozícióját elhagyó Gert Remmelt az NB I-ben nevezhetik ki vezetőedzőnek - értesült az NSO, amely szerint a DVSC-nél lehet képben az 50 éves észt tréner.
Fradi
Arzani visszatért
A Melbourne City hivatalos honlapján tette közzé, hogy a Fraditól kölcsönvett Daniel Arzani visszatért a zöld-fehérekhez.
Tovább az összes átigazoláshoz