Fejér Béla Csongor, a Sepsi OSK marosvásárhelyi születésű, román utánpótlás-válogatott kapusáé lett a forduló védése a román élvonalban. A fiatal hálóőr a Dinamo Bukarest elleni, 1-0-ra elveszített találkozón mutatta be a bravúrját.
A mérkőzéshez kapcsolódó hírek:
Olvastad már?
Botrány Romániában: A Sepsi játékosa a bukarestiekkel ünnepeltette magát a Székely himnusz alatt – fotók, videó
A játékos ráadásul a mérkőzés után bevallotta: nem is akart feltétlenül gólt szerezni.
Elolvasom
Olvastad már?
"Ki az országból a magyarokkal!" - lesz folytatása a botrányos romániai bajnokinak
Nem csak a Sepsi és a Dinamo "közös" játékosa okozott botrányt, de a román szurkolók is. A jogvédők a helyi futballszövetségnél is feljelentést tesznek.
Elolvasom
Átigazolások
BVSC-Zugló
Edzőjelöltek
Három név is felmerülhetett a BVSC-Zugló kispadjára.
Slovan
Nem Keane, nem Rebrov
Úgy tűnik, eldőlt, hogy nem Robbie Keane és nem is Szergej Rebrov lesz a Slovan edzője. Matteo Moretto szerint Yaya Touré kinevezése készülődik Pozsonyban. Részletek itt.
DVSC
Támadó érkezhet?
Hamarosan új csatárral bővülhet a Debrecen kerete, ugyanis a brazil élvonalbeli Botafogo tehetséges támadója, Arthur Izaque a piros-fehérekhez kerülhet. (HAON)