A Sturm Graz vezetőedzője, Franco Foda viszi magával a magyar trénert a nemzeti csapathoz.
Több osztrák honlap is arról számol be, hogy Szabics Imre lesz az osztrák válogatott másodedzője. A szövetség ugyanis a Sturm Graz vezetőedzőjét, Franco Fodát nevezi ki kapitánynak, a tréner pedig viszi magával a klubnál dolgozó magyar trénert is.
Szabics korábban volt a magyar nemzeti csapat másodedzője is, sőt, a kapitánykérdésnél is előkerült a neve, de minden jel afelé mutat, hogy az osztrák válogatottat segíti a jövőben.
Fodával egyébként az Eb-selejtezők végéig kötöttek szerződést, de ha a nemzeti csapat kijut az Eb-re, akkor automatikusan meghosszabbodik a kontraktus a kontinenstorna végéig.
Neked ajánljuk
Átigazolások

Diósgyőr
Ismet légiós az orvosin
Sikerrel zárultak a tárgyalások a DVTK és a ZTE között a zalaiak támadója, Yohan Croizet ügyében, és a 33 éves francia már orvosi vizsgálaton is járt a miskolciaknál. (Nemzeti Sport)

Nyíregyháza
Belső védőt igazoltak
Hivatalos honlapján jelentette be az NB I-ben szereplő Nyíregyháza, hogy 1+1 éves szerződést kötött az ETO korábbi csapatkapitányával, Eneo Bitrivel.

Fradi
Kajánt kölcsönadták
Az FTC bejelentette, hogy a most futó szezonra kölcsönadta Kaján Norbertet a román élvonalbeli Csíkszeredának.