„A világ legjobb bajnoksága motivál” - Bemutatták a magyar játékost Spanyolországban

Hidi Patrik nagyon technikás labdarúgóként jellemezte magát.
Budai László 2017. augusztus 2., szerda 14:31
Hidi Patrik nagyon technikás labdarúgóként jellemezte magát.
Szerző: Budai László 2017. augusztus 2., szerda 14:31
A legfrissebb hírekért kövess minket a Csakfoci Google News oldalán is!

A Real Oviedo ma délután hivatalos sajtótájékoztatón mutatta be a Honvéddal tavaly bajnoki címet nyert, de idén nyáron távozó Hidi Patrikot. A magyar futballista néhány mondatot nyilatkozott is új klubja eseményén.

- Ez egy nagy lépés a karrieremben, nagyon fontos, hogy itt lehetek. Ez az első alkalom, hogy külföldön játszhatok.

A futball természetesen jobb Spanyolországban, az élvonal a világ legjobbja. Ez pedig motivál engem, hogy fejlődjek. Ami engem illet, nagyon technikás játékosnak mondanám magam.

Átigazolások
Elhagyhatja a Persepolist
Gera Dániel
Gera Dániel klubja már a magyar válogatott játékos jövőjét mérlegeli a posztján kialakult helyzet miatt.
Új szerzemény
Leon Myrtaj
Az NB I-ben 4. helyen végző DVSC hivatalos oldalán jelentette be, hogy három évre szerződtette Leon Myrtajt.
ZTE
Papp Csongor
Papp Csongor személyében egy újabb kupagyőztes kerettag távozott a ZTE-től. A zalaiak saját nevelésű játékosa 2025 nyarán tért vissza Szentlőrincről, és a kapott játékperceket négy gólpasszal hálálta meg. (ztefc.hu)
Tovább az összes átigazoláshoz