Idegenben nyertek, holtversenyben a tabella élén állnak.
Lejátszotta első bajnokiját a Málaga második számú együttesében Tajti Mátyás. Az Atlético Malagueno néven szereplő együttes a spanyol negyedosztályban szerepel. Tajtiék 3–0-ra nyert a Rincón otthonában, így két forduló után hat ponttal, holtversenyben a tabella élén állnak. A magyar középpályás Facebook-oldalán számolt be a találkozóról.
Tegnap bemutatkoztam első bajnoki meccsemen a Málaga második csapatában. Idegenben játszottunk egy nehéz meccset rossz pályán, kellemetlen ellenfél ellen, de sikerült nyernünk 3–0-ra. Kezdőkent léptem pályára, és 75 percet játszottam, nem ment rosszul a játék, de a második félidőre kicsit már elfáradtam. A héten készülünk tovább, mert vasárnap jön a következő forduló.
Neked ajánljuk
Átigazolások

Légiósok
Kerkez Milos
A TBR Football exkluzív cikkben számolt be arról, hogyan alakul a Liverpool balhátvéd-keresése, főszerepben Kerkez Milossal.

ETO
Profi szerződés
Aláírta első profi szerződését Brecska Dániel, az ETO saját nevelésű kapusa.

Ferencváros
Bollát összehozták a Fradival
Szurkolói oldalak szerint az FTC érdeklődik a Rapid Wien magyar válogatott jobbhátvédje, Bolla Bendegúz iránt, ám az m4sport.hu úgy értesült, hogy nem történt kapcsolatfelvétel.