Spanyol Szuperkupa: Búcsúzott a Real, Barcelona-Bilbao döntőt rendeznek - videó

A Barcelona után az Athletic Bilbao jutott be a spanyol labdarúgó Szuperkupa vasárnapi döntőjébe, miután csütörtökön 2-1-re legyőzte a Real Madridot.
Csakfoci Admin 2021. január 14., csütörtök 22:56
A Barcelona után az Athletic Bilbao jutott be a spanyol labdarúgó Szuperkupa vasárnapi döntőjébe, miután csütörtökön 2-1-re legyőzte a Real Madridot.
Szerző: Csakfoci Admin 2021. január 14., csütörtök 22:56
Spanyol Szuperkupa, elődöntő
Real Madrid-Athletic Bilbao 1-2 (Benzema 73., ill. R. Garcia 18., 38. - a másodikat 11-esből)

A málagai mérkőzésen a Bilbao a 18. percben jutott vezetéshez, majd a 38.-ban büntetőből növelte előnyét. Mindkét találatot Raul Garcia szerezte. A fővárosiak a második félidőben hiába támadtak többet, erejükből csak a szépítésre futotta.

A Szuperkupáért az előző bajnoki szezon két legjobbja, a Real Madrid és a Barcelona, valamint a Király Kupa két döntőse, a Real Sociedad és az Athletic Bilbao szállhatott harcba. Utóbbi két együttes a koronavírus-járvány miatt egyelőre nem tudta lejátszani a kupafinálét.

A Szuperkupa-trófeáért vasárnap 21 órától Sevillában csap össze a két döntős.

Az előző idényben Szaúd-Arábiában rendezték a spanyol Szuperkupát, ahol a Real Madrid nyert. Amint lehetséges, a torna visszatér majd a közel-keleti országba, amely három évre szóló szerződést kötött a rendezésről a spanyolokkal. (MTI)

Átigazolások
Légiósok
Szivicset menesztették
Hivatalos Facebook-oldalán jelentette be a szerb élvonalban szereplő Radnicki Nis, hogy menesztette a csapathoz nyáron kinevezett Szivics Tomiszlávot, a klubelnök pedig kemény kritikát fogalmazott meg.
MTK
Sztárklubok vinnék a tehetséget
Külföldi nagyágyúk érdeklődnek az MTK tehetsége, a 15 éves Andrej Vasiljevic iránt.
Újpest / DVTK
Visszarendelt játékos
Az Újpest FC visszarendelte a Diósgyőrben kölcsönben szereplő Babós Leventét - az is kiderült, miért.
Tovább az összes átigazoláshoz