Egyelőre nem tudni, hogy Lucas Hernándezt elítélik-e, ám a jelek szerint az Atlético mestere nem számol vele.
Korábban a csakfoci is beszámolt róla, hogy barátnője bántalmazásért őrizetbe vették az Atlético Madrid 20 éves védőjét, Lucas Hernándezt. A játékost a rendőrség szabadon engedte, igaz, az ügynek biztos, hogy lesz még folytatása, annak ellenére is, hogy Hernández barátnője nem tett hivatalos feljelentést.
Hernández tehát már pályára is léphetett volna a szombati, Leganes elleni spanyol bajnokin. Diego Simeone vezetőedző azonban kitette a játékost a keretből. Ha Hernándezt bűnösnek találják, akkor biztosan repül az Atléticóból, ám a jelek szerint akkor is erősen kérdéses a sorsa, ha megússza a futballista.
Átigazolások
Lendván folytatja
Gonzalo Escudero
A ZTE hivatalos oldalán jelentette be, hogy távozott a második csapat vezetőedzői posztjáról Gonzalo Escudero.
Visszatérhet Felvidékre
Geri Gergely
Szlovák sajtóértesülések szerint Geri Gergely a Spartak Trnava szakmai stábjához csatlakozhat.
Újra Diósgyőrben
Molnár Gábor
Hivatalossá vált, hogy Molnár Gábor visszatért Merkantil Bank Ligában induló Diósgyőrhöz.