Egyelőre nem tudni, hogy Lucas Hernándezt elítélik-e, ám a jelek szerint az Atlético mestere nem számol vele.
Korábban a csakfoci is beszámolt róla, hogy barátnője bántalmazásért őrizetbe vették az Atlético Madrid 20 éves védőjét, Lucas Hernándezt. A játékost a rendőrség szabadon engedte, igaz, az ügynek biztos, hogy lesz még folytatása, annak ellenére is, hogy Hernández barátnője nem tett hivatalos feljelentést.
Hernández tehát már pályára is léphetett volna a szombati, Leganes elleni spanyol bajnokin. Diego Simeone vezetőedző azonban kitette a játékost a keretből. Ha Hernándezt bűnösnek találják, akkor biztosan repül az Atléticóból, ám a jelek szerint akkor is erősen kérdéses a sorsa, ha megússza a futballista.
Átigazolások
Gyulai Termál
Nagy Gergő érkezett
Az NB III Délkeleti csoportjának éllovasa, a Gyulai Termál FC bejelentette, hogy szerződtették Nagy Gergőt, korábbi NB I-es bajnok középpályást.
Újpest
Szendrei aláírt
Hivatalossá vált, hogy a ZTE középpályása, Szendrei Norbert Újpestre szerződött. A magyar játékos a BL-szereplő Sabah ajánlatára mondott nemet a lilák kedvéért.
Fradi
Corbut figyelik
Az Európa Liga-főtáblás Sturm Graz folyamatosan figyelemmel követi Corbu Máriusz nemzetközi kupás mérkőzéseit.