Ronaldo duplázott, de kellett a szerencse is a Realnak

A királyiak ellen szereplő Gijón a 78. percben sorsdöntő tizenegyest hibázott.
Budai László 2016. november 26., szombat 18:53
Szerző: Budai László 2016. november 26., szombat 18:53

A Real Madrid Cristiano Ronaldo duplájával már 17 perc alatt kétgólos előnybe került, így akár azt is hihette, hogy sima mérkőzése lesz a kiesőzónában lévő Gijón ellen. A vendégek azonban előbb szépítettek, majd a 78. percben ki is egyenlíthettek volna, Cop büntetője azonban kimaradt.

A madridiak így továbbra is veretlenül vezetik a La Ligát.

Real Madrid-Gijón 2-1 (C. Ronaldo 5. – 11-esből, 18., ill. Carmona 35.)

Málaga-Deprtivo 4-3 (Santos 21. – 11-esből, 56., Ramirez 40., Ontiveros 92., ill. Borges 4. – 11-esből, 82., Andone 72.)

Gera kipróbálná magát külföldön
Gera Dániel elmondta, ha rajta múlik, Magyarországon belül már nem szeretne váltani, külföldön viszont még kipróbálná magát. (M4 Sport)