Visszatérő edző ül le a Real Madrid kispadjára, kivásárolják Angliából - hivatalos

A Real Madrid kedden, a hivatalos honlapján jelentette be, hogy a nyártól ismét az olasz Carlo Ancelotti lesz a vezetőedző.
Dudás Gábor 2021. június 1., kedd 19:52
A Real Madrid kedden, a hivatalos honlapján jelentette be, hogy a nyártól ismét az olasz Carlo Ancelotti lesz a vezetőedző.
Szerző: Dudás Gábor 2021. június 1., kedd 19:52
A legfrissebb hírekért kövess minket a Csakfoci Google News oldalán is!

A 61 éves Carlo Ancelotti 2015 után tér vissza a Real Madridhoz, ahol két év alatt Bajnokok Ligáját (a klub 10. BL-trófeáját), Király Kupát, Európai Szuperkupát és Klubvilágbajnokságot is nyert a csapattal.

A bejelentés szerint a Real Madrid élő szerződéséből vásárolja ki az angol Evertontól a múlt héten távozott Zinedine Zidane helyére érkező olasz trénert.

Ancelotti legutóbb, a nemrég véget ért klubszezonban a liverpooli együttest irányította, de dolgozott korábban az AC Milannál, a Juventusnál a Bayern Münchennél, a PSG-nél, a Chelsea-nél és a Napolinál is.

Rendkívül sikeres edzői pályafutása során összesen 3 Bajnokok Ligája-trófeát, 2 Klubvilágbajnokságot és 3 Európai Szuperkupát, de angol, francia és német bajnoki címet, valamint angol, olasz és spanyol kupát is nyert többek között.

Átigazolások
ETO
Középpályás érkezett
Peter Agba személyében nigériai védekező középpályást igazolt egy éves kölcsönszerződéssel az ETO FC az izraeli Maccabi Haifa csapatától.
Vidi
Ádám helyzete
Információnk szerint megtorpantak a tárgyalások Ádám Martin és a Videoton FC Fehérvár között.
Légiósok
Balogh Botond
Balogh Botond visszatérne Törökországba, de a Kocaelispor vezetőedzője nem kért belőle.
Tovább az összes átigazoláshoz