Bokasérülés miatt hetekig nem futballozhat James Rodríguez, a Real Madrid kolumbiai támadója.
Rodríguezt a Real Valladolid elleni, 1-1-es döntetlenre végződött szombati bajnoki 57. percében bokafájdalmak miatt le kellett cserélni, majd az alapos orvosi vizsgálat megállapította, hogy a talpemelőizom sérült meg a jobb lábában.
A klub honlapján egyelőre nem közölték a kényszerű kihagyás várható időtartamát, csupán annyit írtak, hogy a támadó "több hétig" nem játszhat. A kolumbiai futballista így lemarad a harmadik fordulóban a Villarreal elleni meccsről, illetve hazája válogatottjának Brazília és Venezuela elleni felkészülési mérkőzéseiről.
A Real Madrid játékosai közül Marco Asensióra, Eden Hazard-ra, Rodrygo Goesre és Brahim Díazra sem számíthat sérülés miatt Zinédine Zidane vezetőedző. (MTI)
Átigazolások
NB III
Aczél Iváncsán
Az NB III-as Iváncsát elhagyja Tóth András, aki Dorogon folytatja edzői karrierjét. Utódja a legutóbb a Szegedet irányító Aczél Zoltán lesz.
Videoton
Hosszabbított a kapitány
Bár az NB I-ből is hívták, Spandler Csaba meghosszabbította szerződését a Videotonnal.
DVSC
Észt edző jön
A lengyel Weszlo információi szerint a Motor Lublin másodedzői posztját elhagyó Gert Remmel lesz a DVSC új vezetőedzője. Onnan érkezik vele leendő segítője is, Rasmus Jansson.