Ronaldo trágár szavakkal szidta a drukkereket

A portugál klasszis nem viselte jól, hogy saját szurkoló is kifütyülték.
Budai László 2017. január 31., kedd 6:00
A portugál klasszis nem viselte jól, hogy saját szurkoló is kifütyülték.
Szerző: Budai László 2017. január 31., kedd 6:00
A legfrissebb hírekért kövess minket a Csakfoci Google News oldalán is!

A Real Madrid drukkerei a Real Sociedad elleni mérkőzésen nem kímélték a csapat legnagyobb sztárját, Cristiano Ronaldót. A szurkolók hangosan kifütyülték a portugált, aki aztán gólpasszal és góllal hallgattatta el őket.

A találkozó elején azonban oda is szólt a szurkolóknak, legalábbis ezt állítja a sport.es honlap. A spanyoloknál nagy divat, hogy a játékosok szájáról leolvassák, mit mondhattak egy-egy szituációban. A lap szerint Ronaldo a „hijos de puta”, azaz „”ba…átok az anyátok” kifejezéssel illette a Real-drukkereket.

Átigazolások
DVTK
Távozó és érkező
Szakos Bence egy ciprusi csapatnál folytathatja pályafutását, míg érkezőként a Puskás Akadémia egyik játékosa merült fel, akit a DVTK kölcsön venne. (Diósgyőri könyv)
MTK Budapest
Profi szerződések
Az MTK Budapest bejelentette, hogy Krikkay Gergő, Pikács Márk, Szendrei Bence és Ördög Gergő is profi szerződést kapott a klubtól.
Ferencváros
Gruber távozott
A Ferencváros magyar válogatott támadója, Gruber Zsombor Belgiumban folytatja pályafutását: a 21 éves játékos pénteken hivatalosan is aláírt a RAAL La Louvière-hez, amely 3+1 éves szerződést kötött vele.
Tovább az összes átigazoláshoz