Real-siker: A szurkolók CR-t szidták, gól, gólpassz volt a válasz - videó

3-0-ra nyertek a blancók és jelenleg négy ponttal állnak a Barcelona előtt a tabella élén.
Dudás Gábor 2017. január 29., vasárnap 21:41
Szerző: Dudás Gábor 2017. január 29., vasárnap 21:41

TABELLA: A spanyol bajnokság állása itt - kattints!

Az előző öt meccséből csak egyet megnyerő Real Madrid magabiztos, 3-0-s sikerrel kárpótolta a szurkolóit vasárnap, a Real Sociedad elleni bajnokin. Nem mellesleg kihasználta a Barcelona és a Sevila botlását.

A drukkerekre rá is fért egy kis sikerélmény, erről árulkodott az a jelenet is az első félidőben, a 23. percben, amikor Cristiano Ronaldo csúnya szópárbajt vívott az őt becsmérlő szurkolókkal.

A portugál csillag még az első játékrészben egy remek gólpasszal (Kovacic volt a befejező), majd a szünet után szép góllal (itt visszakapta a kölcsönt a horváttól) reagált a kritikákra. A csereként beállt Morata egy közeli fejessel állította be a végeredményt a 82. percben.

Ekkor a vendégek már tíz emberrel játszottak, Inigo Martínez a 74. percben kapta meg második sárgáját.

LA LIGA, 20. FORDULÓ:

Real Madrid – Real Sociedad 3-0 (Kovacic 38., C. Ronaldo 51., Morata 82.)

Real Betis – Barcelona 1-1 (Alegría 75. ill. L. Suárez 90.)

Espanyol – Sevilla 3-1 (Reyes 4. – 11-esből, M. Navarro 47., G. Moreno 71., ill. Jovetic 20.)

Alavés – Atlético Madrid 0-0

Eibar – Deportivo La Coruna 3-1 (Adrián 4., S. Enrich 15., Lejeune 72., ill. Colak 20.)

Villarreal – Granada 2-0 (B. Soriano 43., Álvaro 74.)

Leganés – Celta Vigo 0-2 (A. Lemos 32., Guidetti 66. – 11-esből)

Athletic Bilbao – Sporting Gijón 2-1 (Muniain 50., Aduriz 72. – 11-esből, ill. Cop 27. – 11-esből)

Mobilról olvasod ezt a hírt? Ez érdekelni fog - kattints ide!

Gera kipróbálná magát külföldön
Gera Dániel elmondta, ha rajta múlik, Magyarországon belül már nem szeretne váltani, külföldön viszont még kipróbálná magát. (M4 Sport)