MU-Real: Parádés gól és rémálomszerű 11-esek - videó

1-1-s döntetlen után a büntetők döntöttek.
Dudás Gábor 2017. július 24., hétfő 8:21
1-1-s döntetlen után a büntetők döntöttek.
Szerző: Dudás Gábor 2017. július 24., hétfő 8:21

A Manchester United örülhetett a Real Madrid elleni, Bajnokok Nemzetközi Kupája-mérkőzésén, a kaliforniai Santa Clarában, miután az 1-1-s mérkőzést követő büntetőpárbajban 2-1-re győzött.

A találkozón összesen tizenegy 11-est lőhetett a két csapat, de csak Casemiro (még a 69. percben egyenlített) és Quezada, illetve Mkhitaryan és Blind örülhetett gólnak, miközben Kovacic, Oscar, Theo Hernandez, végül Casemiro, illetve Martial, McTominay és Lindelöf is rontott.

A meccs gólját az MU és Lindegard szerezte, de nem a befejezés, hanem Martial parádés előkészítése miatt lett emlékezetes a találat.  Sergio Ramos és Cristiano Ronaldo hiányzott a Realból a mérkőzésen.

Real Madrid – Manchester United 1-1 (Casemiro 69. – 11-esből, ill. Lingard 45.) – 11-esekkel: 1-2

Neked ajánljuk
Átigazolások
PMFC
Külföldön a magyar fiatal
A PMFC saját nevelésű játékosa, a klub U16-os csapatának kapitánya, Andruskó Adrián a horvát élvonalbeli NK Osijek akadémiáján folytatja pályafutását.
Videoton FC Fehérvár
Huszti külföldi ajánlatra vár
Huszti András menedzsere az NSO-nak elmondta, hogy a játékos ugyan egy fehérvári erőnléti edzővel készül, de a külföldi folytatás a terv. Ciprusi, holland és német alacsonyabb osztályú klubbal tárgyalnak.
Légiósok
Megvan Koszta új csapata
Hivatalossá vált, hogy új csapatot talált magának Koszta Márk, akinek a szerződtetését bejelentette az izraeli élvonalban szereplő Hapoel Petah Tikva.
Tovább az összes átigazoláshoz