A szél megrongálta a Balaídos stadion tetőszerkezetét, ezért biztonsági okokból elhalasztják a Celta Vigo és a Real Madrid vasárnapi bajnoki mérkőzését.
Az idő rövidsége miatt nem tudták volna rendbe hozni a stadiont, ezért döntöttek a halasztás mellett. A Real szerette volna lejátszani a találkozót, hiszen tavasszal a BL és a bajnoki mérkőzések közé nehéz lesz beilleszteni az elmaradt meccset, ráadásul madridiaknak egy Valencia ellen elmaradt összecsapást is le kell játszaniuk valamikor. A mérkőzés új időpontjáról később születik döntés.
Szintén a stadion megrongálódása miatt halasztották el a forduló nyitómérkőzését, a péntekre tervezett Deportivo La Coruna-Real Betis összecsapást. (MTI nyomán)
Neked ajánljuk
Átigazolások

Sepsi
Döntések jövő héten
László Csaba jövőjéről a következő héten egyeztetnek, akárcsak a labdarúgókéról, akik közül Sigér Dávidot jó játékosnak és személyiségnek tartja Diószegi László klubelnök.

BVSC
13-an hosszabbítottak
Többek között Paulo Vinícius és Pekár László is meghosszabbította szerződését a BVSC-vel. A teljes listáért kattints!

MTK
Kata Mihály válthat
Selei András klubigazgató beszélt arról, hogy Kata Mihály is izgalmas nyár elé nézhet, és elképzelhető, hogy a válogatott játékos klubot vált.