A CR-múzeum szomszédságában nyitotta meg a hotelt.
Cristiano Ronaldo, a Real Madrid kiválósága szülőföldjén, Funchalban nyitotta meg az impozáns szállodát, amelynek berendezése, kialakítása is az ő egyéniségét tükrözi.
A funchali nyitás azonban csak a kezdet, ugyanis CR szállodaláncot álmodott meg, Lisszabon, New York és Madrid a további célpontok. A medencével és konditeremmel felszerelt, ötcsillagos hotel nem messze található a Cristiano Ronaldo-múzeumtól, valamint a portugál klasszis bronzszobrától.
CR-nek kijut a jóból, hiszen a luxushotel megnyitásán kívül más örömhír is érte: Madeira repülőtere már az ő nevét viseli, így tisztelegve a friss Európa-bajnok teljesítménye előtt.
Átigazolások
Légiósok
Szoboszlai válaszúton
A Real Madrid és a Bayern München érdeklődése ellenére Szoboszlai Dominik elvi megállapodásra jutott a Liverpoollal a szerződéshosszabbításról.
Nyíregyháza
Volt Loki-játékos érkezett
Montenegrói válogatott védő igazol Nyíregyházára: a Szpari mindenben megállapodott Meldin Dreskoviccsal és klubjával, a német Darmstadttal, így a játékos kölcsönben érkezik a nyárig.
Ferencváros
Szenegáli kiszemelt?
A belga RFC Liège kicsivel kevesebb, mint 1,5 millió eurót kérne a 22 éves szenegáli támadóért, Oumar Dioufért, akit állítólag az FTC is vinne. (Loïc Woos / Walfoot)