Megsérült Nacho Fernández, a Real Madrid középhátvédje, akinek így ki kell hagynia a Juventus elleni párharc mindkét mérkőzését a Bajnokok Ligája negyeddöntőjében.
A játékos combja a Las Palmas otthonában rendezett szombati bajnoki meccs első félidejében sérült meg, ezért le kellett cserélni.
A spanyol válogatott védő legalább két hétig nem léphet pályára, így a BL-negyeddöntő két mérkőzésén kívül az Atlético Madrid és a Málaga ellen sem számíthat rá Zinédine Zidane.
Nacho 37 meccsen négy gólt szerzett az idei szezonban. A spanyol Marca sportlap emlékeztet rá, hogy a 28 éves játékosnak ez az első sérülése profi pályafutása során.
(MTI)
Átigazolások
Mezőkövesd
Új középpályás érkezett
A Mezőkövesd bejelentette Hajdú Roland érkezését. A 24 éves labdarúgó a Budafoktól érkezik, a legutóbbi szezonban 30 mérkőzésen 6 gólt szerzett.
Ex-Fradi
Heister új csapata
Marcel Heister érkezését bejelentette a horvát élvonalbeli Osijek. A Ferencváros és a Videoton korábbi labdarúgója az elmúlt két idényt már Horvátországban töltötte.
Karcag
Támadó érkezett
Lólé Béla visszatért Karcagra, miután a klubnál nevelkedett, ám az előző idényt már a Loki NB III-as csapatában töltötte.