Kiderült: Elmarad a Nikolics-Sergio Ramos találkozó - videó

Megsérült a spanyolok és a Real Madrid csapatkapitánya.
Dudás Gábor 2016. október 10., hétfő 7:11
Megsérült a spanyolok és a Real Madrid csapatkapitánya.
Szerző: Dudás Gábor 2016. október 10., hétfő 7:11

Tíz perccel az Albánia elleni, idegenben 2-0-ra megnyert vb-selejtező vége előtt le kellett cserélni a spanyol válogatott csapatkapitányát, Sergio Ramost, akit Ingo Martinez váltott a pályán.

Mint az a Marca cikkéből kiderült, a Real Madrid hátvédjének térdsérülése olyannyira súlyos, hogy várhatóan négy hetet kell kihagynia, így viszont többek között a Nikolics Nemanját is foglalkoztató Legia Varsó elleni Bajnokok Ligája-csoportmeccsekről is lemaradhat, ugyanakkor a hírek szerint a november 20-i, Atlético Madrid elleni madridi derbire viszont már felépülhet a klasszis bekk.

Átigazolások
Nyíregyháza
Gilbert nem marad
A Szpari nem él opciós jogával, így Dantaye Gilbert távozik. A trinidadi középpályás nyáron érkezett, ősszel nyolc NB-I-es bajnokin lépett pályára.
Újpest
Nem lesz visszaút
Az Újpest lengyel alapembere, Damian Rasak elárulta: jelenleg egyáltalán nem opció a visszatérése az Ekstraklasába. (przegladsportowy)
Gyirmót
Bobál Gergely érkezhet
A télen Fehérvárról távozó Bobál Gergely az NB III Észak-Nyugati csoportját magasan vezető Gyirmóthoz szerződhet. (NSO)
Tovább az összes átigazoláshoz