Nem fér el a Real Madrid legújabb Bajnokok Ligája-serlege a labdarúgóklub múzeumában, amely így kisebb átalakításra szorul.
A Liverpool felett aratott 3-1-es sikerrel elhódított trófea a klub korábbi 12 BEK/BL serlege mellé került volna, ám ott már nem jutott neki hely. A tizedik trófea 2014-es megszerzése után ugyanis két hellyel bővítették a vitrint, ám azok a helyek a 2016-os és tavalyi BL-diadal nyomán elkeltek - emlékeztet a The Sun weboldalának beszámolója.
A Marca értesülései szerint így a drukkereknek ki kell várniuk a mintegy egyhetes átalakítást, amelyet követően Florentino Pérez, a klub elnöke a korábbiak mellé helyezi a legújabb trófeát.
A kijevi sikerrel a Real Madrid sorozatban harmadszor nyerte meg a BL-t, összességében pedig 13. alkalommal lett a BEK, illetve a Bajnokok Ligája legjobbja. (MTI)

Átigazolások
Vasas
Gólkirály érkezett
A csakfoci.hu korábbi hírének megfelelően a Vasasnál folytatja pályafutását Pálinkás Gergő, az NB II-es Kecskemét gólkirálya.
NB III
Csizmadia válthat
Csizmadia Csaba legutóbb az NB III Észak-Nyugati csoportjában 3.-ként végzett Dorogot irányította, onnan igazolhat az ugyanebben a csoportban 7.-ként záró Mosonmagyaróvárhoz. (Öltözőn túl)
Paks
Öt év után váltás
Simon Barnabás öt év után elhagyja a paksiakat, a 22 éves kapus az NB II-es Ajkánál folytatja pályafutását.