Sergio Ramos csapata öt mérkőzéséről is lemaradhat combsérülése miatt.
Megsérült a Real Madrid csapatkapitánya, Sergio Ramos - a hírt a klub hivatalosan is megerősítette. A spanyol válogatott védő azon az edzésen szenvedett combsérülést, amelyen a Numancia elleni Spanyol Kupa-találkozóra el nem utazott játékosok gyakoroltak.
Az első diagnózis alapján Ramosnak két-három hetet kell majd kihagynia. Így lemarad a Celta elleni bajnokiról, a Spanyol Kupa-visszavágóról, a Villarreal elleni ligamérkőzésről, továbbjutás esetén a kupa következő fordulójának első találkozójáról, valamint a Deportivo elleni hazai összecsapásról is.
Átigazolások
Lendván folytatja
Gonzalo Escudero
A ZTE hivatalos oldalán jelentette be, hogy távozott a második csapat vezetőedzői posztjáról Gonzalo Escudero.
Visszatérhet Felvidékre
Geri Gergely
Szlovák sajtóértesülések szerint Geri Gergely a Spartak Trnava szakmai stábjához csatlakozhat.
Újra Diósgyőrben
Molnár Gábor
Hivatalossá vált, hogy Molnár Gábor visszatért Merkantil Bank Ligában induló Diósgyőrhöz.