Combsérülés miatt hetekre kidőlt Gareth Bale, a Real Madrid walesi futballsztárja.
A 29 éves csatár csütörtökön a Villarreal ellen 2-2-vel zárult bajnoki mérkőzésen sérült meg, és a szünetben le kellett cserélni. A fővárosi klub nem részletezte Bale állapotát, aki azonban sajtóhírek szerint 2-4 hétig nem léphet pályára.
A Tottenham Hotspurtől 2013-ban világrekordot jelentő 100 millió euróért érkezett játékost a jelenlegi idényben sok bírálat érte amiatt, hogy nem tudta betölteni a támadósorban a Juventusba igazolt Cristiano Ronaldo helyét, és 15 bajnokin csak négy gólt szerzett. (MTI)
Átigazolások
Légiósok
Loic Nego elköszönt
Loic Nego Instagram-oldalán köszönt el a francia Le Havre szurkolóitól.
ZTE
Távozott a védő
A ZTE bejelentette, hogy a télen igazolt portugál védő, André Ferreira szerződése lejárt, a klub pedig nem élt a kontraktusban szereplő kivásárlási opcióval, így távozik a csapattól.
Kazincbarcika
Három érkező
A Kazincbarcika három tapasztalt labdarúgó érkezését jelentette be. Az érkezők között van Gresó Mátyás, Palincsár Martin és Hudák Martin.