Éjszaka döntöttek a Real Madrid elnökének sorsáról

Harmadszor választották meg Florentino Pérezt a klub élére, ellenjelölt nélkül.
Dudás Gábor 2017. június 19., hétfő 8:57
Harmadszor választották meg Florentino Pérezt a klub élére, ellenjelölt nélkül.
Szerző: Dudás Gábor 2017. június 19., hétfő 8:57
A legfrissebb hírekért kövess minket a Csakfoci Google News oldalán is!

Mivel a vasárnap éjféli határidőig nem érkezett másik pályázat a Real Madrid elnöki posztjára, az elnökségnek nem volt nehéz dolga, az alapszabály szerint Florentino Pérez maradt az elnök, negyedórás lett csak az ülés, nagyjából 0 óra 15 perckor véget is ért.

A 70 éves Pérez harmadszor lett a Real első embere, 2000-2006 és 2009-2017 után. Vezetése mellett, az elmúlt négy évben három Bajnokok Ligáját is nyert a madridi klub.

Átigazolások
Videoton
Új kapus érkezett
A Videoton bejelentette, hogy Hársfalvi András visszatért a klubhoz. A 29 éves hálóőr korábban egy mérkőzésen játszott a klubban, legutóbb a Budafokot erősítette.
ETO/AEK
A Vitális-transzfer
Várhatóan négy évre ír majd alá az AEK Athénnal Vitális Milán, akiért 2,5 millió eurót fizetnek a görögök. Az AEK szóban már megegyezett az ETO-val. Hamarosan jöhet a bejelentés. (sport24.gr)
Újpest
Markgráf távozott
A dán élvonalbeli Köbenhavn bejelentette az Újpest 21 éves játékosának, Markgráf Ákosnak az érkezését.
Tovább az összes átigazoláshoz