Csúcsszerződés előtt a Real – mesés összeg ütheti a madridiak markát

Spanyol lapinformáció szerint a Real Madrid tizenkét évre szóló szerződést köt az egyik legnagyobb sportszergyártóval.
Nyikes Zoltán 2019. április 20., szombat 13:23
Spanyol lapinformáció szerint a Real Madrid tizenkét évre szóló szerződést köt az egyik legnagyobb sportszergyártóval.
Szerző: Nyikes Zoltán 2019. április 20., szombat 13:23
A legfrissebb hírekért kövess minket a Csakfoci Google News oldalán is!

Minden idők egyik legnagyobb volumenű szponzori szerződésének megkötése előtt áll a Real Madrid futballklub és az Adidas sportszergyártó világcég.

A Marca spanyol sportnapilap szombati információja szerint a felek rövidesen aláírják

a 12 évre és 1,6 milliárd euróról szóló megállapodást.

A Real Madrid, amely a holland Ajaxszal szemben címvédőként búcsúzott a negyeddöntőben a Bajnokok Ligájától, a spanyol bajnokságban jelenleg a harmadik az FC Barcelona és az Atlético Madrid mögött.

(MTI)

Átigazolások
Szpartak
Holender távozik
A szabadkai Szpartak bejelentése szerint Holender Filip - és Muhamed Besic - is távozik a szerb élvonalbeli csapattól.
DVSC/Vasas
Szuhodovszki válthat
A DVSC válogatott középpályása, Szuhodovszki Soma iránt érdeklődik a Vasas, és az angyalföldiek a legesélyesebbek a játékos megszerzésére.
ZTE
Szendrei kérői
Itthonról az FTC, Lengyelországból pedig a Legia Varsó és a Wisla Plock érdeklődik Szendrei Norbert iránt. (Öltözőn túl)
Tovább az összes átigazoláshoz