Az ellenfél edzőjével balhézott a Real Madrid játékosa - eltilthatják

A meccs után fajult el a vita, az öltözőfolyosón.
Dudás Gábor 2017. március 2., csütörtök 12:21
A meccs után fajult el a vita, az öltözőfolyosón.
Szerző: Dudás Gábor 2017. március 2., csütörtök 12:21

Nem elég, hogy a Real Madrid – ugyan tíz emberrel, 1-3-ról – pontokat veszített a Las Palmas elleni bajnokin (3-3) és ezzel az első helyét is elveszítette a Barcelonával szemben (igaz, egy meccsel kevesebbet játszva egyelőre), még egy botrányos esetben is érintett lett egyik játékosa a mérkőzést követően.

 

Egybehangzó spanyolországi beszámolók szerint a blancók védője, Nacho a levonuláskor, az öltőző felé menet összekapott a Las Palmas edzőjével, Quique Setiénnel, és a heves szópárbajt lökdösődés is kísérte. A nagyobb bajt a játékvezető, Fernandez Borbalán akadályozta meg, akinek állítólag a jelentésébe is bekerült az eset.

Így viszont a Real nem csak a mérkőzésen kiállított Bale-t, de a bekket is elveszítheti, ami a fokozódó bajnoki versenyfutás miatt sokba kerülhet még a madridiaknak.

TABELLA: Így áll a spanyol bajnokság - kattints!

Átigazolások
Soroksár
Lipcsei helyett Korolovszky
Lipcsei Péter távozik a Soroksár kispadjáról és mostantól a Fradinál dolgozik tovább. Helyét Korolovszky Gábor veszi át.
Kisvárda
Az első téli érkező
Nikola Radmanovac személyében megvan a Kisvárda első téli igazolása.
Kirgizisztán
Constantino távozik
Marco Rossi korábbi segítője, Giovanni Constantino elhagyja kirgiz csapatát, az FC Bishkek Cityt. A 41 éves tréner 5-4-10-es mérleget tudhatott maga mögött, és utolsó előtti (bennmaradó) lett együttesével.
Tovább az összes átigazoláshoz