Bő félóra után már 3-2-re vezetett a Las Palmas a Valencia otthonában és a végül duplázó horvát Marko Livaja vezetésével nagy meglepetésre 4-2-re győzött a spanyol bajnokság 1. fordulójának zárómeccsén.
TABELLA: Így áll a spanyol bajnokság - kattints!
Valencia – Las Palmas 2-4 (Santi Mina 6., 34., ill. Livaja 16., 88., Viera 25., K-P. Boateng 31.)
Celta Vigo – Leganés 0-1 (V. Díaz 75.)
Átigazolások
NB III
Fradi-nevelés érkezett
Az NB III-ban szereplő Dunaújváros szerződést kötött a 11-szeres utánpótlás-válogatott Mergl Szabolccsal. A kapus a Ferencváros utánpótlásában nevelkedett, 31 mérkőzésen védett az NB II-es Soroksárban is.
Vasas
Girsik és Uram hosszabbított
Az NB II-ben szereplő Vasas FC bejelentette, hogy 2029. június 30-ig meghosszabbították két saját nevelésű játékos szerződését: Girsik Attila, valamint Uram János is aláírt Angyalföldön.
Légiósok
Kerkez klubot váltott
Kerkez Marko szabadon igazolhatóként visszatért a görög Arisz együtteséhez. Kerkez Milos testvére legutóbb a holland élvonalbeli Fortuna Sittard kötelékében szerepelt.