Rákot diagnosztizáltak a védőnél.
Létfontosságú operáció vár Yeray Álvarezre, a spanyol bajnokságban szereplő, baszk Athletic Bilbao 21 éves középső védőjére, akinél hererákot diagnosztizáltak. Mindezt Josu Urrutia klubelnök, illetve Jotxean Lekua, az orvosi stáb vezetője egy sajtótájékoztatón jelentette be. Yeray műtétjére kedden került majd sor.
A bekk 13 éves kora óta nevelkedik a Bilbaónál, és az ősszel, a Valencia elleni bajnokin mutatkozott be a felnőttcsapatban, összesen 17 mérkőzésen lépett pályára.
Átigazolások
Sigma Olomuc
Orij légiósnak állt
A cseh Sigma Olomuchoz igazolt az ETO UNI FC korosztályos válogatott támadója, Orji Dávid.
MTK
Hosszabbítás
Meghosszabbították a 19 éves László Krisztián szerződését, aki kupameccsen már a felnőtteknél is debütált. Idén kooperáció keretében a Kozármislenyt erősíti.
KTE
Profi fiatal
Aláírta első profi szerződését a Kecskemét saját nevelésű védője, a 2006-ös születésű Horváth András, aki a Soroksár elleni edzőmeccsen tavasszal bemutatkozhatott az NB II-es csapatban.