La Liga: Megnyert meccsen omlott össze a címvédő Atlético - videó

Luis Suárez, Griezmann és a horvát Vrsaljko góljával 3-1-re vezetett a 92. percben az Atlético Madrid Valenciában, a két csapat spanyol bajnoki meccsén, de a hazaiak így is megmentettek egy pontot (3-3).
Dudás Gábor 2021. november 7., vasárnap 18:31
Szerző: Dudás Gábor 2021. november 7., vasárnap 18:31

A meccs hőse a 21 évesen duplázó Hugo Duro lett. A címvédő így maradt a negyedik helyen, 4 pontra a listavezető Real Madridtól.

La Liga, 13. forduló:

Valencia – Atlético Madrid 3-3 (Savic – öngól 50., Hugo Duro 92., 96. ill. Suárez 35., Griezmann 58., Vrsaljko 62.)

Villarreal–Getafe 1–0 (Trigueros 10.)

18:30: Mallorca – Elche

18:30: Osasuna – Real Sociedad

21:00: Real Betis – Sevilla