A Lugo - Sporting Gijon (3-1) spanyol másodosztályú mérkőzés 80. percében Juan Carlos olyat tett, amit kapusok nem szoktak. Nézd meg a videót:
When a goalkeeper scores a goal normally the opposition goalkeeper misjudges the bounce of the ball.
Not Lugo's Juan Carlos. What a strike this was. No mercy whatsoever to Sporting Gijon's Diego Mariño. (Video via @LaLiga) pic.twitter.com/RrRdI8tC4S
— Yousef Teclab (@yousefteclab) 2018. január 20.
Átigazolások
Sigma Olomouc
Orji légiósnak állt
A cseh Sigma Olomouchoz igazolt az ETO UNI FC korosztályos válogatott támadója, Orji Dávid.
MTK
Hosszabbítás
Meghosszabbították a 19 éves László Krisztián szerződését, aki kupameccsen már a felnőtteknél is debütált. Idén kooperáció keretében a Kozármislenyt erősíti.
KTE
Profi fiatal
Aláírta első profi szerződését a Kecskemét saját nevelésű védője, a 2006-ös születésű Horváth András, aki a Soroksár elleni edzőmeccsen tavasszal bemutatkozhatott az NB II-es csapatban.