Újra lecsaptak a hekkerek, Messivel trollkodták meg a Realt – fotó

Az argentin klasszis királyiaknak lőtt gólját tették ki a Real Twitter-csatornájára.
Budai László 2017. augusztus 27., vasárnap 8:17
Az argentin klasszis királyiaknak lőtt gólját tették ki a Real Twitter-csatornájára.
Szerző: Budai László 2017. augusztus 27., vasárnap 8:17

Néhány napja a Barcelona esett áldozatul az OurMine hekkercsoportnak, amely akcióival arra akarja felhívni a figyelmet, hogy az internetes védelem mennyire gyerekcipőben jár még a legnagyobb cégeknél is. Akkor Ángel Di María leigazolását jelentette be néhány percre a csoport a katalánok Twitter-oldalán, de szinte rögtön jelezték, hogy viccről van szó.

Tegnap a Real Madrid is megkapta a magáét: „Üdvözlünk, Lionel Messi” ezt a szöveget, valamint az argentin klasszis királyiaknak lőtt győztes gólját tették ki a Real Twitterjére.

Átigazolások
FTC / ETO
2 milliós ajánlat Krpicért
Szerb sajtóhírek szerint komoly ferencvárosi ajánlatra mondott nemet az ETO Milan Krpic ügyében.
Videoton
Két szerződésbontás
A Vidi közös megegyezéssel szerződést bontott Svékus Olivérrel és Árva Bencével, így mindkét játékos visszatér kölcsönből anyaegyesületéhez, az Újpest FC-hez és az III. Kerületi TVE-hez.
Fradi, Újpest
Kovacevic távolodik
A gólerős Franko Kovacevic nem igazán lelkesedik azért, hogy az NB I-be szerződjön - a szlovén forrás egyébként a Fradi és az Újpest mellett a Győri ETO-t is a kérők közé sorolja.
Tovább az összes átigazoláshoz