Rasszista támadás érte a Barcelona edzőjét - videó

Luis Enriquének szólt a dal.
Mokány Lajos 2016. november 1., kedd 8:25
Luis Enriquének szólt a dal.
Szerző: Mokány Lajos 2016. november 1., kedd 8:25

A Leganes szurkolóitól szeptemberben már hallott „Amunike az apád” rigmus hangzott el az El Prat reptéren, amikor a Barcelona elindult a Manchester City elleni BL-rangadóra. A furcsa és rasszista indíttatású dalocska Luis Enriquét célozta meg ismét, a katalánok edzőjének ugyanis fekete az édesapja, erre utal a Barca korábbi nigériai légiósának felemlegetése.

 

Átigazolások
Fradi
Keane újabb kérője?
Angliában azt a forgatókönyvet vázolták fel, hogy ha Frank Lampard a Bournemouth kedvéért elhagyja a Coventryt, akkor minden szempontból Robbie Keane lenne az ideális utód a PL-be feljutó klubnak.
Diósgyőr
Vignjevicet menesztették
A Diósgyőr szombaton késő este jelentette be, hogy menesztette Nebojsa Vignjevic vezetőedzőt.
Nyíregyháza
Bódog távozhat?
A Nyíregyháza Spartacus vezetőedzője, Bódog Tamás az M4 Sport kamerái előtt elmondta, tárgyalt a tulajdonossal, de nem sikerült megállapodniuk a folytatásról.
Tovább az összes átigazoláshoz