Nem kis nehézségek árán tudta csak elhagyni a Camp Nout Ronald Koeman, a Barcelona vezetőedzője, miután csapata 2-1-re kikapott hazai pályán, a Real Madrid elleni vasárnapi El Clásicón.
A Barcelona szurkolói közül többen úgy döntöttek, hogy megvárják Ronald Koemant a stadion mélygarázsának kijáratánál. Amikor megérkezett a holland tréner, a beszámoló1k szerint voltak, akik szidni kezdték és a távozását követelték, miközben az autóját ütötték vagy épp az útját akarták elállni - de olyan is volt, aki csak egy szelfi erejéig feküdt rá a motorháztetőre...
Mindeközben egyetlen biztonsági őr sem őrizte a mélygarázs kijáratát, így Koemant és autóját sem, amely végül nagy nehezen átjutott a nem várt sorfalon.
Mint arról beszámoltunk, a spanyol La Liga 10. fordulójában, az ősz szuperrangadóján a Real Madrid 2-1-re legyőzte idegenben az FC Barcelonát, amely már zsinórban a negyedik El Clásicóját veszítette el.
Átigazolások
Vasasban folytatja
Koszta Márk
A csakfoci.hu elsőként áprilisban közölt hírének megfelelően Koszta Márk a Vasasban folytatja pályafutását.
Légiósok
Willi Orbán
Durva feltételekkel maradhat csak Lipcsében a magyar válogatott vezére, Willi Orbán.
ETO
Edzőjelölt
Branislav Fodrek is ott lehet az ETO edzőjelöltjei között.