Király-kupa: A kiesés szélén a Barca - videó

A spanyol Király Kupa negyeddöntőjének első mérkőzésén a Barcelona 2-0-ra kikapott Sevillában.
Privacsek András 2019. január 23., szerda 23:23
A spanyol Király Kupa negyeddöntőjének első mérkőzésén a Barcelona 2-0-ra kikapott Sevillában.
Szerző: Privacsek András 2019. január 23., szerda 23:23

A Messi nélkül felálló katalánok hiába birtokolták többet a labdát, kapura kevés veszélyt jelentettek. A második félidő elején a Sevilla megszerezte a vezetést, miután Sarabia 6 méterről látványos mozdulattal lőtt a jobb sarokba. Negyedórával a vége előtt Ben Yedder alakította ki a 2-0-s végeredményt.

Sevilla - Barcelona 2-0 (Sarabia 58., Ben Yedder 76.)

Tegnap játszották:

Getafe - Valencia 1-0

Csütörtökön rendezik:

Espanyol – Betis
Real Madrid - Girona

Átigazolások
Ferencváros
Legendát válthat Keane
Martin O’Neill szerint Robbie Keane minden adottsággal rendelkezik ahhoz, hogy a skót Celtic következő vezetőedzője legyen.
Légiósok
Keresztes maradna a briteknél
A továbbiakban is Nagy-Britanniában szeretne futballozni Keresztes Krisztián, a Dundee United középhátvédje.
FTC
Kapus lett profi
Az FTC profi szerződést kötött 17 éves kapusával, Baranyi Zéténnyel, aki ebben a szezonban egyszer már az NB III-as együttes keretében is ott volt, az U19-ben pedig alapember.
Tovább az összes átigazoláshoz