Király-kupa: A Barca 0-2-ről jött vissza és simán továbbjutott - videó

A Király-kupa negyeddöntőjének visszavágóján a Barcelona 6-1-re a Sevilla ellen és 6-3-as összesítéssel jutott tovább.
Privacsek András 2019. január 30., szerda 23:31
Szerző: Privacsek András 2019. január 30., szerda 23:31

A Barcára nem várt könnyű mérkőzés a sevillai 0-2 után. A katalánok azonban már a 13. percben betaláltak, miután Coutinho értékesített egy 11-est. A Barcelona nem sokkal később nagy bajba kerülhetett volna, de Banega elhibázta a büntetőt. Négy perccel később Rakitic találatával a hazaiak már ledolgozták hátrányukat.

A második félidő elején Coutinho és Sergi Robert is berámolt egyet, akkor úgy tűnt, simán megvan a barcelonai továbbjutás. A 68. percben azonban Arana szépített, így a vendégeknek már csak egy gól kellett volna a továbbjutáshoz, ez azonban nem jött össze, sőt, a végén Luis Suárez és Messi is betalált, így a Barca végül simán bejutott az elődöntőbe.

A Valencia és a Betis már korábban továbbjutott, a Real 4-2-es előnyből várja a csütörtöki, Girona elleni visszavágót.

Barcelona – Sevilla 6-1 (Coutinho 13. – 11-esből, 53., Rakitic 31., Sergi Roberto 54., Luis Suárez 86., ill Messi 91., ill. Arana 68.), továbbjutott a Barcelona 6-3-as összesítéssel

Gera kipróbálná magát külföldön
Gera Dániel elmondta, ha rajta múlik, Magyarországon belül már nem szeretne váltani, külföldön viszont még kipróbálná magát. (M4 Sport)