Nem elég, hogy Neymar eligazolt, még a kinézett mérkőzés is zárt kapus lett.
Neymart akarta a Barcelona mérkőzésén látni egy ausztrál kisfiú, akinek szülei még három hónappal ezelőtt kezdték el szervezni, hogy gyerekük álmát valóra váltsák.
Az csak egy dolog, hogy a brazil klasszis nyáron a PSG-be szerződött, az utat ennek ellenére nem mondták le. A katalán népszavazás és az azt követő események miatt azonban a Barca zárt kapuk mögött játszotta le a Las Palmas elleni bajnokit, így hiába utaztak rengeteget, az út balul sült el.
At Camp Nou. Much confusion. Speaking to this family who've travelled from Melbourne...booked 3 months ago to see Neymar. pic.twitter.com/xC0mt252uo
— Andy Mitten (@AndyMitten) 2017. október 1.
Átigazolások
Ferencváros
Kubatov Tóth Alexről
Az FTC elnöke szerint nem csak Tóth Alex, de a Fradi és a magyar foci is szintet lépett a középpályás Angliába szerződésével.
Újpest
Dárdai kérte az új igazolást
Az Újpest újabb téli erősítése a Bundesligából érkezhet, a lila-fehérek állítólag megszerezték a Frankfurt 19 éves középpályását, Fenyő Noah-t, aki kölcsönben érkezik az NB I-be.
Újpest
Olaszországba igazolt a védő
Az Újpest portugál balhátvédje, Tiago Goncalves a Serie B-s Mantovában futballozik az idény hátralévő részében.