Olyat tett a Barcelona Iniestával, ami nem szokás

Andrés Iniesta karrierje hátralevő részében a Barcelona együttesénél fog futballozni a klub bejelentése szerint.
admin 2017. október 7., szombat 7:30
Andrés Iniesta karrierje hátralevő részében a Barcelona együttesénél fog futballozni a klub bejelentése szerint.
Szerző: admin 2017. október 7., szombat 7:30

A katalán klub honlapja arról számolt be, hogy új szerződést kötöttek a csapat középpályásával, Andrés Iniestával.

A középpályás szerződése 2018-ban járt volna le, de a bejelentés értelmében a játékos „hátralévő karrierjét a gránátvörös-kéknél tölti”, és egy „életre szóló” szerződést írt alá.

A klublegenda 633 meccsen lépett pályára a Barcelona mezében, emellett pedig 126 alkalommal a spanyol válogatottban is szerephez jutott. A játékos a 2002/2003-as szezonban mutatkozott be a katalánok nagycsapatában, ahol összesen 28 trófeát gyűjtött be.

Neked ajánljuk
Átigazolások
MTE
Védő Diósgyőrből
A 2008-as születésű Méhes Kristóf pályafutása során megfordult Kecskeméten és Diósgyőrben is, innen teszi át most a székhelyét Mosonmagyaróvárra.
ETO
2 profi
Csorba Dominik és Tollár Imre személyében két fiatal labdarúgó írt alá profi szerződést az ETO-nál.
Kazincbarcika
Könyves aláírt
A Csakfoci korábbi hírének megfelelően Könyves Norbert a Kazincbarcika csapatában futballozik a jövőben.
Tovább az összes átigazoláshoz