Délben kritizálta Messit, délutánra ki is rúgták a Barca klubigazgatóját

Máskor kétszer is meggondolja, mit nyilatkozik az argentin klasszisról. 
Budai László 2017. január 13., péntek 20:03
Máskor kétszer is meggondolja, mit nyilatkozik az argentin klasszisról. 
Szerző: Budai László 2017. január 13., péntek 20:03

Nem mindennapi események történtek a Barcelonánál. Pere Gratacos, a katalánok egyik klubigazgatója, aki a híres La Masía akadémiának is fontos láncszeme, a ma délben megrendezett Spanyol Kupa-sorsoláson kritizálta az együttes legjobbját, Lionel Messit. A szakember azt mondta, hogy nem Messi miatt tart ott a Barca, ahol, és nem lenne olyan jó játékos, ha nem Neymar, Luis Suárez, Andrés Iniesta vagy Gerard Pique játszana körülötte.

Véleménye nem nyerte el a klub felsőbb vezetésének a tetszését, amely már délután, tehát nyilatkozata után szinte azonnal menesztette Gratacost a klubigazgatói pozícióból. Ezt a Barca be is jelentette hivatalos honlapján.

A hírek szerint teljesen nem küldték el a katalánoktól, és a „Masia 360” projektben továbbra is dolgozhat.  

A hazai átigazolási híreket ITT találod - kattints!

Átigazolások
Légiósok
Szoboszlai Dominik
Spanyol és brit sajtóhírek szerint a Liverpool magyar középpályása, Szoboszlai Dominik iránt a Real Madrid és a Manchester City is élénken érdeklődik, ami egyre nagyobb aggodalmat kelt az Anfielden.
Újpest
Duarte kell a románoknak
Romániában továbbra is napirenden van André Duarte átigazolása, az FCSB ugyanis figyelemmel kíséri az Újpestből kikerült portugál védő helyzetét. (gsp.ro)
Budafok
Hivatalos: Mészöly távozik
Megerősítve a Csakfoci értesülése: a Budafok bejelentette, hogy közös megegyezéssel felbontotta Mészöly Géza vezetőedző és Lengyel Patrik asszisztensedző szerződését.
Tovább az összes átigazoláshoz