Bejelentették: Alighanem vége a Barcelona egyik legjobbja idényének

Luis Suárezre műtétje után négy hónapig nem számíhat a katalán klub, ezzel gyakorlatilag véget is ért az uruguayi sztárcsatár szezonja. 
Dudás Gábor 2020. január 12., vasárnap 16:48
Luis Suárezre műtétje után négy hónapig nem számíhat a katalán klub, ezzel gyakorlatilag véget is ért az uruguayi sztárcsatár szezonja. 
Szerző: Dudás Gábor 2020. január 12., vasárnap 16:48

A Barcelona vasárnap hivatalosan is bejelentette, hogy Luis Suárez sikeres térdműtéten esett át meniszkuszsérülését követően - a jobb térdét oprerálták meg.

A beavatkozás tehát jól sikerült, de az uruguayi sztárcsatár felépülése a klub tájékoztatása szerint nagyjából négy hónapot vesz majd igénybe, azaz a 32 éves csatár legközelebb májusban léphetne pályára.

Így a legjobb esetben is csak az utolsó 3-4 bajnoki fordulóban, illetve az esetleges BL-véghajrában állhatna majd csapata rendelkezésére a kétszeres Aranycipős játékos, aki ebben az idényben, 23 tétmeccsen 14 gólt szerzett és volt 11 asszisztja is.

Átigazolások
DVSC
Szűcs Genovában?
Szűcs Tamásért, a DVSC 21 éves középpályásáért érdeklődik az olasz élvonalbeli Genoa együttese. (haon.hu)
Légiósok
Hová megy Szalai Attila?
A lengyel bajnokságban szereplő Pogon Szczecinben kölcsönben futballozó Szalai Attila nem zárkózik el attól, hogy a következő idényben is a klub játékosa legyen.
ZTE
Svájcba is vinnék a védőt
Az svájci FC Basel is érdeklődik a ZTE nigériai védője, Akpe Victory iránt. A Magyar Kupa-döntőn meg is nézték a 19 éves játékost. (Basler Zeitung)
Tovább az összes átigazoláshoz