A Barca derbit játszhat, a Realra kiscsapat vár a kupában - sorsolás

Katalán rangadót, azaz Barcelona–Espanyol párharcot rendeznek a labdarúgó spanyol Király Kupa negyeddöntőjében.
Budai László 2018. január 12., péntek 17:38
Katalán rangadót, azaz Barcelona–Espanyol párharcot rendeznek a labdarúgó spanyol Király Kupa negyeddöntőjében.
Szerző: Budai László 2018. január 12., péntek 17:38

A pénteki sorsoláson eldőlt, hogy a Barcelona-Espanyol összecsapás első meccsét utóbbi klub stadionjában rendezik, míg a visszavágóra a címvédő és bajnoki listavezető otthonában kerül sor.

A Bajnokok Ligája-győztes és bajnoki címvédő Real Madridra a Leganés elleni kötelező feladat vár, míg a Valencia az Alavésszel, az Atlético Madrid pedig a Sevillával játszik.

A párharcok első mérkőzéseit a jövő héten rendezik meg, a visszavágókra egy héttel később kerül sor.
(mti)

Neked ajánljuk
Átigazolások
Vasas
Gólerős támadót igazoltak
Hivatalossá vált, amit a Csakfoci korábban már előre jelzett: az NB I-be feljutott Kazincbarcika házi gólkirálya, Pethő Bence végül maradt a másodosztályban, miután elfogadta a Vasas ajánlatát.
Légiósok
Édesapja Kerkez jövőjéről
Édesapja is megerősítette, hogy Kerkez Milos mindenben megegyezett a Liverpoollal, gyakorlatilag ez már egy lezárt ügy.
Kecskemét
Támadó az NB III-ból
Megszerezték az NB III-as Monor 19 éves támadóját, Farkas Balázst, aki az előző idényben 29 bajnokin 12 gólt lőtt. A 190 cm-es csatár az Angyalföldi SI DSE, a III. Kerület és a Pénzügyőr utánpótlásában is megfordult.
Tovább az összes átigazoláshoz