Lionel Messi, Luis Suárez és Neymar is eredményes volt az FC Barcelona Villareal elleni bajnokiján, amelyen a katalánok 4-1-re győzték le a Villarealt. A gránátvörös-kék gárda így eggyel több meccset játszva vezeti a spanyol pontvadászatot a Real Madrid előtt.
A forduló előtt azonos pontszámmal és eggyel kevesebb meccset játszva vezette a spanyol bajnokságot az FC Barcelona, és Messiéknek a Villareal elleni győzelemre volt szükségük ahhoz, hogy megtartsák vezető pozíciójukat. A siker nem is maradt el, az argentin klasszis két, valamint Neymar és Luis Suárez egy-egy góljával magabiztosan gyűjtötték be a három pontot.
A La Liga mai eredményei:
Sporting Gijon - Las Palmas 1-0 (Carmona 37.)
Atlético Madrid - Eibar 1-0 (Niguez 69.)
Barcelona - Villareal 4-1 (Neymar 21., Messi 45., 82., Suárez 69. ill. Bakambu 32.)
Neked ajánljuk
Átigazolások

Légiósok
Kerkez Milos
A TBR Football exkluzív cikkben számolt be arról, hogyan alakul a Liverpool balhátvéd-keresése, főszerepben Kerkez Milossal.

ETO
Profi szerződés
Aláírta első profi szerződését Brecska Dániel, az ETO saját nevelésű kapusa.

Ferencváros
Bollát összehozták a Fradival
Szurkolói oldalak szerint az FTC érdeklődik a Rapid Wien magyar válogatott jobbhátvédje, Bolla Bendegúz iránt, ám az m4sport.hu úgy értesült, hogy nem történt kapcsolatfelvétel.