Új szerződést kötött az FC Barcelona pénteken Neymarral, a csapat brazil futballistájával.
A klub közleménye szerint a 24 éves támadójátékos megállapodása 2021 nyaráig szól. Az eddigi szerződése 2018 végéig kötötte Neymart a katalánokhoz. A kivásárlási záradék értelmében az első évben 200 millió euró, a másodikban 220 millió euró, a harmadikban pedig 250 millió euró ellenében távozhat más klubhoz a 24 éves brazil labdarúgó, aki 2013 óta szerepel Barcelonában.
Korábban olyan pletykák láttak napvilágot Neymarral kapcsolatban, hogy elégedetlen a klubbal, így akár távozhat is - írja az MTI.
Neked ajánljuk
Átigazolások

Videoton FC Fehérvár
Huszti külföldi ajánlatra vár
Huszti András menedzsere az NSO-nak elmondta, hogy a játékos ugyan egy fehérvári erőnléti edzővel készül, de a külföldi folytatás a terv. Ciprusi, holland és német alacsonyabb osztályú klubbal tárgyalnak.

Légiósok
Megvan Koszta új csapata
Hivatalossá vált, hogy új csapatot talált magának Koszta Márk, akinek a szerződtetését bejelentette az izraeli élvonalban szereplő Hapoel Petah Tikva.

DAC
Bősze Olaszországban
Hivatalos: a DAC fiatal magyarját, Bősze Leventét - végleges vételi opcióval - egy évre kölcsönvette a Serie A-s Como. A transzferhez a FIFA ámenje is kellett, miután a játékos még csak 16 éves.