A spanyol Király Kupa visszavágóján a Barcelona 3-0-ra nyert a Real ellen és bejutott a fináléba. Érdekesség, hogy a Barcának összesen három kaput eltaláló lövése volt a meccsen.
Az első félidőben a Real játszott jobban, de kimaradtak a helyzetek. Szünet után a Barca lerendezte a továbbjutást, előbb Luis Suárez volt eredményes, majd Dembelé beadását követően Varane továbbította a labdát a saját kapujába. A 73. percben Casemiro buktatta Suárezt a 16-oson belül, a sértett pedig bepanenkázta a 11-est. A Barcelona sorozatban hatodszor döntős a Király Kupában.
A másik ágon csütörtökön a Valencia a Betist fogadja. Az első meccsen 2-2-re végeztek a felek.
Real Madrid - Barcelona 0-3 (Luis Suárez 50., 73. - 11-esből, Varane 69. - öngól), továbbjutott 4-1-es összesítéssel a Barcelona.
Átigazolások
Ferencváros
Északról jöhet védő
A svéd Expressen értesülései szerint a Ferencváros is szeretné megszerezni a Mjällby védőjét, Abdullah Iqbalt, és ajánlattételre készül a közeljövőben.
Újpest
Megszólalt Ganea
Az Újpest által elküldött George Ganea szerint a döntés mögött nem csupán szakmai szempontok álltak.
Pintér Dániel
Messi vagy más klub?
Az idén debütáló Pintér tárgyalásokat folytat az MLS bajnokával profi szerződése aláírásáról, saját nevelésű játékosként folytathatná pályafutását Messi csapattársaként. 2-3 másik MLS-együttes is bejelentkezhet érte - írja a Jenkifoci.