Elképesztő segítséget kapott egy hajléktalan a spanyol kiscsapattól

Állást és lakást kapott a klubtól.
Csakfoci Admin 2016. október 28., péntek 11:25
Állást és lakást kapott a klubtól.
Szerző: Csakfoci Admin 2016. október 28., péntek 11:25

 

A spanyol első osztály hetedik helyén álló klub munkát adott egy hajléktalannak,aki 8 hónapja élt az Anoeta-stadion szomszédságában kutyájával, Mundóval.

A Marca cikkéből kiderül, a 35 éves férfi már három éve él San Sebastian utcáin.

Rubent egyelőre két hónapra alkalmazta a klub karbantartóként, munkahelyére már nem az utcáról kell bejárnia, ugyanis az állással együtt ideiglenes szállást is kapott az egyesülettől.

- Már kezdtem azt érezni, hogy nincsenek segítőkész emberek. Amikor az ember egymás után kapja a pofonokat, teljesen elveszti minden hitét - nyilatkozta a férfi, aki a Real Sociedadnak hála visszakapta reményét a normális életre.

Átigazolások
Légiósok
Bolla Olaszországban?
Állítólag Serie A-klub tárgyal Bolla Bendegúz leigazolásáról.
Újpest
Bundesliga-érkező a Szuszában
A Puskás Akadémia elleni mérkőzés félidejében bemutatkozott az Újpest-szurkolóknak az az Arne Maier, aki az Augsburg csapatától szerződik a lila-fehérekhez. Részletek a játékosról itt!
Győri ETO
Paul Anton
Paul Anton, az ETO kulcsembere elmondta, nincs szó arról, hogy visszatérne Romániába, a győriekkel a hosszabbításról tárgyal.
Tovább az összes átigazoláshoz