Rekonstrukciós fogműtéten esett át Diego Godín, az Atlético Madrid labdarúgója, akinek a Valencia kapusa kiütötte három fogát a vasárnapi bajnoki mérkőzésen.
Az 1–0-s fővárosi győzelemmel záruló találkozó második félidejének elején Godín egy beívelésre együtt mozdult rá Netóval, a vendégek hálóőrével, aki a könyökével durván arcon találta őt.
A visszajátszásokon jól látszott, hogy az uruguayi légiós fogai kirepülnek a szájából; az esetet követően le is kellett cserélni a vérző játékost.
A meccs után az Atlético munkatársai kimentek a pályára, hogy megkeressék a kiütött fogakat.
Egyelőre nem tudni, Godín mikor állhat újra edzésbe.
(mti)
Átigazolások
Újpest
Érkezik az új csatár
Az egyiptomi Al Ahly vezetése engedélyt adott a szlovén Nejc Gradisarnak, hogy elutazzon Budapestre, így hamarosan lezárulhat az egykori Vidi-támadó átigazolása az Újpesthez.
ZTE
Új igazolás
A nigériai Beyond Limits akadémistája, Isaac Chukwudi Zalaegerszegre szerződött - jelentette be az afrikai egyesület.
Nyíregyháza
Elkelt a távozó
Hivatalossá vált, hogy a legutóbb a Nyíregyházánál szerepelt Dantaye Gilbert a cseh élvonalbeli Dukla Praha játékosa lett.