Börleszkbe illő gólt kapott az Atlético - videó

1-1-s döntetlent játszott a fővárosi gárda a Deportivo otthonában, a Sevilla viszont nyert.
Dudás Gábor 2017. március 3., péntek 8:30
1-1-s döntetlent játszott a fővárosi gárda a Deportivo otthonában, a Sevilla viszont nyert.
Szerző: Dudás Gábor 2017. március 3., péntek 8:30
A legfrissebb hírekért kövess minket a Csakfoci Google News oldalán is!

Nem sikerült igazán közelebb lépnie az éllovasokhoz az Atlético Madridnak csütörtökön, miután csak egy 1-1-s döntetlenre volt képes La Corunában.

A Deportivo vezető gólját a vendégvédelem hozta össze, Oblak kapus és Gimenez is óriásit hibázott, a román Andone pedig kihasználta az ajándékként kapott lehetőséget.

Griezmann második félidei gólja végül pontot ért, de mivel közben a Sevilla 1-0-ra legyőzte a Bilbaót, a fővárosiak már kilenc pontra kerültek a dobogótól, ráadásul a Real Sociedad csak egy ponttal lemaradva liheg már a nyakukban.

 

Mint arról beszámoltunk, az Atlético meccsét egy ijesztő jelenet árnyékolta be, Fernando Torres az eszméletét is elveszítette a pályán - részletek és videó itt!

TABELLA: A spanyol bajnokság állása itt - kattints!

 

LA LIGA, 25. FORDULÓ:

Deportivo La Coruna - Atlético Madrid 1-1 (Andone 13., ill. Griezmann 68.)

Sevilla - Athletic Bilbao 1-0 (Iborra 14.)

 

Átigazolások
Csákvár
Barkóczi Aláírt
Az NB II-ben szereplő Csákvárnál folytatja pályafutását a 20 éves Barkóczi Benedek, aki legutóbb - még ősszel - Brazíliában futballozott.
Szpari/KTE
Beke átigazolt
Beke Péter a tavalyi kölcsönjáték után már hivatalosan is a KTE játékosa lett, miután megvásárolták a játékjogát a Nyíregyházától.
ZTE
Gundel-Takács válthat?
Gundel-Takács Bence iránt a cseh ezüstérmes Viktoria Plzen érdeklődik, a váltásra akkor lehet esély, ha a cseh klub eladja azt a kapusát, akinek a helyére kiszemelték a zalai labdarúgót. (NSO)
Tovább az összes átigazoláshoz