Fotó: lagazzettadelmezzogiorno.it
Körülbelül 250 Foggia-drukker okozott tüzet a Taranto stadionjánál.
Olaszországban leégett a harmadosztályban (Serie C) szereplő Taranto stadionjának jelentős része, miután a rivális Foggia mintegy 250 huligánja pirotechnikai eszközöket kezdett gyújtani, amitől perceken belül tűz keletkezett a stadionban.
A szurkolói csoport sokkoló cselekedete azonban itt nem állt meg, ugyanis amikor a kiérkező tűzoltók elkezdték megfékezni a lángokat, akkor a drukkerek kövekkel dobálták meg őket. A tűzoltók végül megakadályozták a tűz átterjedését a stadion központi lelátójára, ám a vendégszektor teljesen leégett. A rendőrség már eljárást is indított az eset kapcsán - írja a lagazettadelmezzogiorno.it. Az összecsapáson egyébként a Taranto 2-0-ra győzött a szezon első fordulójában.
Átigazolások
Újpest
Kastrati edzésben
Lirim Kastrati újra Újpesten készül, de nem igazol vissza a IV. kerületbe.
Újpest
Duarte távozott
Hivatalos: André Duarte aláírt, az FCSB-nél folytatja pályafutását.
Újpest
Duarte Romániában
Megérkezett Romániába André Duarte és napokon belül aláírhat a bukaresti FCSB-nél - számolt be a sport.ro, amely egy videót is közzétett az Újpest portugál védőjéről.