A kilenc forduló óta veretlen Napoli 3-0-ra kikapott az Atalantától az olasz élvonal 11. fordulójában.
A bergámóiak kiválóan éltek a lehetőségeikkel, Lookman félóra alatt duplázott, Retegui pedig a 92. percben bevitte a kegyelemdöfést.
Veresége ellenére a Napoli maradt az első helyen, az Atalanta pedig már második.
Serie A, 11. forduló
Napoli - Atalanta 0-3 (Lookman 10., 31., Retegui 92.)
15:00
Torino - Fiorentina
18:00
Verona - Roma
20:45
Inter - Venezia
Hétfőn rendezik:
Empoli - Como
Parma - Genoa
Lazioa - Cagliari
Korábban játszották:
Bologna - Lecce 1-0
Udinese - Juventus 0-2
Monza - AC Milan 0-1
Átigazolások
Fradi/ETO
Vitálissal pótolnák Tóthot
Az FTC érdeklődik a Fizz Ligában közvetlenül mögötte álló ETO FC magyar válogatott játékosa, Vitális Milán iránt, aki akár Tóth Alex pótlására is érkezhet. (m4sport.hu)
Fradi
Kazah szélső lehet képben?
Kahasztánban arról írnak, hogy a Fradi érdeklődhet Galymzhan Kenzhebek iránt. A Csakfoci úgy tudja, a játékos a klub radarján van, de jelenleg nem téma a megszerzése.
ZTE
Szerződéshosszabbítások
Hivatalosan is bejelentette az NB I-ben szereplő ZTE, hogy szerződést hosszabbított Csonka Andrással, Várkonyi Bencével és Gundel-Takács Bencével.